KONST / Litografier / Litografi 11898272
nr 1189 8272
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Litografi, Signerad, daterad 1968, numrerad 3/5. Motivet: 31x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 juni 2018
kl 19:25:38
11/6 12:14:34
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner